O Firmie

Rowaj Sp. z o. o. Sp. K., powstała w 2016 roku. Założycielem firmy jest Jarosław Jaworowicz, który swoją działalność w zakresie gospodarowania odpadami rozpoczął w 2011 roku zakładając firmę PHU JAWOR JAROSŁAW JAWOROWICZ. Obecnie firma PHU JAWOR zajmuje się głównie branżą detaliczną, natomiast cała działalność związana z odpadami została przeniesiona na firmę ROWAJ.

Mimo, że nasza spółka jest stosunkowo młoda, dzięki doświadczeniu i zdobytym kontaktom prężnie się rozwija.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie gospodarowania odpadami. Nasza firma zajmuje się odbieraniem oraz przetwarzaniem odpadów innych niż niebezpieczne. Kupujemy materiały przeznaczone do recyklingu, sprzedajemy już przetworzone odpady oraz przekazujemy do unieszkodliwienia pozostałe odpady. Posiadamy w tym zakresie nie tylko wymagane uprawnienia, ale także obszerną wiedzę i doświadczenie, dlatego nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Współpracujemy z firmami prywatnymi, gminami jak i również z RIPOK-ami na terenie kilku województw. Posiadamy niezbędne decyzje i wpis do BDO na zbieranie, przetwarzanie oraz transport odpadów.

Odpady odbieramy zarówno własnym transportem jak i transportem klienta lub wynajętą flotą. Posiadamy przy tym niezbędne licencje oraz dokumenty potrzebne do bezpiecznego przewozu odpadów. Podstawiamy własne kontenery na wymianę. Dysponujemy zestawami z ruchomą podłogą, hakowymi, w tym specjalistycznymi o dużej masie załadunkowej.

Nasza spółka wraz z zaprzyjaźnionymi firmami posiada doświadczenie w zakresie przeprowadzenia procesów rekultywacji składowisk odpadów, począwszy od wykonania dokumentacji technicznej, uzyskania pozwoleń aż po faktyczną rekultywację składowiska.
Posiadamy sprzęt niezbędny do rekultywacji, m.in. kompaktor, którym świadczymy usługi na składowiskach.

ROWAJ stara się wykraczać poza standardowe cele biznesowe. Wierzymy, że jesteśmy społecznie odpowiedzialni za dbałość o otaczające nas środowisko. Dokładamy największych starań, aby nasza działalność była proekologiczna. Działania na rzecz ekologii prowadzimy stosując racjonalne działania ukierunkowane na przetwarzanie odpadów, w tym odzysk energetyczny i recykling materiałowy. Aktywnie wspieramy procesy zmierzające do zniwelowania emisji CO2 oraz zmniejszenia skali tradycyjnych składowisk odpadów.

Od kwietnia 2019 roku nasza firma poszerzyła ofertę o usługi rozdrabniania odpadów specjalistyczną maszyną marki Pronar.
Więcej w Rozdrabnianie odpadów.

  

  

Rozdrabnianie odpadów

Pozostała działalność

Kontakt